Littlite CC-TB12-LED Task Light, Top Mount Gooseneck, Bottom Mount Cord & US Power Supply (12")
LittliteSKU: LL CCTB12LED
MPN: CC-TB12-LED UPC: 645578516944
Price:
Stock:
Out of Stock, But We'll Ship It Fast!
Key Features
  • 12.0" (30.5 cm) Gooseneck
  • Red & White LED
  • Top Mount Gooseneck
  • Bottom Mount Cord
  • Power Supply Included
  • North American Plug
Description
CC LED Lampset, 12" Top Mount Gooseneck, Bottom Mount Cord, US Power Supply Included
CC LAMPSET MODELS
TE Series: Top Mount Gooseneck-End Mount Cord
US Power Supply
CC-TE6-LED (6" gooseneck)