LittliteSKU: LL ANTE24LED
MPN: AN-TE24-LED UPC: 645578517217
Price:
Stock:
Out of Stock, But We'll Ship It Fast!
Key Features
  • 24.0" (60.7 cm) Gooseneck
  • High Powered White LED
  • 5-28 Vdc Operation
  • Attached Gooseneck
  • Chassis with Dimmer
  • 12" Pigtail
  • Power Supply Included
  • North American Plug
Description
ANSER Lampset, 24" Gooseneck and Dimmer Integrated into Chassis, Power Supply Included