Littlite CC-TE18E-LED Task Light, Top Mount Gooseneck, End Mount Cord & Euro Power Supply (18")
LittliteSKU: LL CCTE18ELED
MPN: CC-TE18E-LED UPC: 645578517057
Key Features
  • 18.0" (45.7 cm) Gooseneck
  • Red & White LED
  • Top Mount Gooseneck
  • End Mount Cord
  • Power Supply Included
  • Euro Type C Plug
Description
CC LED Lampset, 18" Top Mount Gooseneck, End Mount Cord, Euro Power Supply Included
US Power Supply
CC-TE6-LED (6" gooseneck)