Littlite CC-TE18-LED Task Light, Top Mount Gooseneck, End Mount Cord & US Power Supply (18")
LittliteSKU: LL CCTE18LED
MPN: CC-TE18-LED UPC: 645578517033
Key Features
  • 18.0" (45.7 cm) Gooseneck
  • Red & White LED
  • Top Mount Gooseneck
  • End Mount Cord
  • Power Supply Included
  • North American Plug
Description
CC LED Lampset, 18" Top Mount Gooseneck, End Mount Cord, Power Supply Included
US Power Supply
CC-TE6-LED (6" gooseneck)