Littlite CC-TB12A-LED Task Light, Top Mount Gooseneck, Bottom Mount Cord & No Power Supply (12")
LittliteSKU: LL CCTB12ALED
MPN: CC-TB12A-LED UPC: 645578517606
Price:
Stock:
Out of Stock, But We'll Ship It Fast!
Key Features
  • 12.0" (30.5 cm) Gooseneck
  • Red & White LED
  • Top Mount Gooseneck
  • Bottom Mount Cord
Description
CC LED Lampset, 12" Top Mount Gooseneck, Bottom Mount Cord, No Power Supply Included
CC LAMPSET MODELS
TE Series: Top Mount Gooseneck-End Mount Cord
US Power Supply
CC-TE6-LED (6" gooseneck)